WITAMY NA STRONIE RANCHO KIMANA :) 

 

Aktualności z Rancha 

Dzieci ze świetlic wraz z ułanami

 

 

 

 


Szwadron Ułanów na Rancho Kimana - lipiec'19mała Sonia II uwielbia zabawę na Rancho ;)

 

 

 

nowy wałaszek Temudżyn cieszy się na odwiedziny gości :)

 

 

 

Od zaraz Trailer ośrodkowy na przewóz koni do wynajęcia - tylko 60zl/dobę

 

 

 

Rekordowy amur - jest ich więcej i dalej rosną !!!

 

 

 

Sonia, będzie nam Ciebie brakowało

 

 

 

 

 

 

 

Dzieło Piotrka "Pici" - Rancho coraz bardziej kolorowe :)

 

 

Wędzarnia dla pstrągów już też gotowa :)

 

 

Odwiedziny grupy dzieci specjalnej troski na Rancho - latem. Zawsze jesteśmy do Waszej dyspozycji :)

 

 

 

 

 

 

 

Wiosna idzie. Tak piękna natura jak na Ranchu jest rzadkością :)

 

 

 

Rancho Kimana cieszy się z nawiązania współpracy z doświadczonym instruktorem. Jesteśmy przekonani, że współpraca  umożliwi nam świadczenie usług w segmencie rekreacji ruchowej jazdy konnej na najwyższym poziomie i wszyscy nas odwiedzający będą w pełni zadowoleni.

Od teraz bedziemy mieli możliwość i przyjemność organizowania rekreacyjnych oraz treningowych jazd konnych, szkółek jeżdzieckich, a w przyszłości nawet obozów jeżdzieckich. Prosimy umawiać jazdy z Panem instruktorem (tel. w zakładce kontakt). Cennik i zasady w zakładce "Jazda Konna".

 

Cieszymy się niezmiernie, że pierwszy konik zawitał do pensjonatu Rancha Kimana. Piękny Wałaszek imieniem Lanos. Teraz spędza z naszymi konikami Kirą i Kimim dużo wspólnego czasu :)

 

 

 

Pojawił się w stajni młody kotek. Przyda się bardzo aby myszki nie harcowały;) Narazie jest troche nieufny i płochliwy, ale wnet się da przekonać do sesji zdjęciowej. Szukamy dla niego imienia - propozycje na formularzu z pierwszej strony bardzo mile widziane :)

 

Pojawiły sie w lesie na Ranchu i w bezpośrednim sąsiedztwie grzybki : maślaki, rydze (nie jesteśmy ale pewni) kanie (sowy), kozaki, podgrzybki no i oczywiscie prawdziwki. Lasy są nieprzebrane, więc każdy będzie mógł do woli nazbierać. Zdjęcie poniżej z 25 września 13 - trzy prawdziwki obok siebie! 

 

 

 

Następne news'y wkrótce ...